Dekoratif Epoksi Kaplama

Epoksi Boya Satış ve Uygulamalarda 12 TL den başlayan fiyatlarımızla 26 yıllık tecrübemizle 7 yıl garantili olup Avrupa standartlarına uygun malzemelerimizle hizmet vermekteyiz. Malzeme ve işçilik anahtar teslimi garantilidir .

Dekoratif Epoksi Kaplama; Epoksi’ nin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise renkli olmasıdır. İstediğiniz renk uygulama yaptırabileceğiniz için, epoksi reçinesi içerisine çeşitli süsler ve simlerde ekleyerek, görsel anlamda iyi bir zenginlik katmanız sizin için mümkün olacaktır. Böylelikle marketlerinizde, mağazalarınızda, havuzlarınızda ve hatta banyolarınızda bile görsel bir şölen yaşayabileceksiniz.

Dekoratif epoksi kaplama uygulaması

Dekoratif epoksi kaplama farklı, değişik veya özel bir zemin talep edenler için alternatifsiz bir kaplama türüdür. Dekoratif zemin kaplama tasarladığınız her türlü çizimi,resimi, kareografiyi veya nesneyi zemine yansıtan kaplama çeşididir. Dekoratif epoksi kaplama Öte yandan sağlam dayanıklı ve uzun ömürlü bir kaplamadır. Renk,şekil,tema sınırı yoktur.

Dekoratif epoksi kaplamalar farklı uygulama teknikleri ile yapıldıkları için kendi içinde üç ayrı katagoriye ayrılmaktadırlar.
Birbiri ile bağdaşmayan ve uygulandığında farklı desen ve sentezler oluşturan epoxy boya ile yapılan dekoratif kaplamalar.
Zemin betonunun kaliteli ve sağlam olduğu yerlerde talebe göre ince sınıfına giren az katmanlı ve film tabaka kalınlığı ince olan dekoratif kaplamalar.
Multilayer yani çok katmanlı film tabaka kalınlığı olan dekoratif epoksi zemin kaplamalar olarak sıralayabiliriz.
Dekoratif epoksi kaplamalarda farklı konseptlere göre zeminde değişik efektlerle görseller ortaya çıkararak estetik, şık uzun ömürlü bir zemin elde etmek mümkündür.
Dekoratif epoksi kaplamalarda ki amaç görselliği ve estetiği ön plana çıkarmaktır. Dekoratif epoxy çalışmalarında her türlü konsepte uygun grafik, tasarım çalışmaları yaparak hayalinizi zemine yansıtabiliriz.

Dekoratif Epoksi Kaplama Kullanımı

Şirketimiz uygulamasını ve satışını yaptığı Dekoratif epoksi zemin kaplama çalışmalarında son katta kullandığı koruyucu sayesinde kaymazlığı sağlamakla beraber öncelikle güvenli yürüyüş sürtünme ve aşınmalardan oluşacak deformasyonları bertaraf edecek koruyucu kaymaz ürünler kullanmaktadır. Koruyucu ve kaymazlık sağlayan ürünlerimiz istek ve talepleriniz doğrulusunda şeffaf, yarı mat ve mat şeklinde satılmakta ve kullanılmaktadır.
Diğer epoksi kaplamalarında olduğu gibi Dekoratif epoksi kaplama uygulamaların da zemin betonunun sağlamlığı çok önemlidir. Zeminde gevşek ve kalitesiz bir beton plağı var ise öncelik zemindeki beton plağının sağlam kaliteli bir konuma gelmesini sağlamak olacaktır. Firmamız epoxy kaplamalarının yanı sıra zemin betonu güçlendirme uygulamaları ve zemin güçlendirme kimyasallarının satışını da yapmaktadır.