Endüstriyel Epoksi Kaplama

Epoksi zemin kaplama ile tüm zeminlerinizi sizlerde en iyi şekilde kaplama şansına sahip olabilirsiniz. Genel olarak bir çok kişinin tercihleri arasında bulunan bu kaplama sisteminin, bir çok avantajı bulunuyor olmasından dolayı, tercih edilmektedir.

Bugün sizlere vereceğimiz bilgiler ile birlikte, sizin için istediğiniz gibi kaliteli bir zemin sahibi olmanız mümkün olacaktır. Öncelikle şunu belirtelim ki, epoksi zemin kaplama bir çok alanda tercih edilmektedir. Hastaneler, alışveriş merkezleri, otoparklar, okullar, fabrikalar ve hatta evlerde dahi bu uygulama tercih edilmekte olup, son yıllarda bir çok kişi epoksi zemin kaplama yaptırmaktadırlar.

Bu nedenle epoksi zemin uygulama alanları bir hayli fazla olup, günümüzde her alanda epoksinin kalitesini yaşamamız mümkün olmaktadır. Bu nedenle sizlerde işletmenize veya evinize epoksi zemin kaplama yaptırmakistiyorsanız eğer, avantajlarını ve kalitesini iyi bilmelisiniz.

Suya dayanıklı, kırılmaz, esnek, UV ışınlarından etkilenmek ve keskin bir reçine olmasından dolayı uzun yıllar aynı kalitede yaşayabileceğiniz bir uygulama olmaktadır. Avantajlarının ve kalitesinin aynı olması ve sizler için uzun yıllar aynı kaliteli zeminleri kullanmanızın mümkün olmasından dolayı, sizlerde epoksi zemin kaplama yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz keşif
hizmetlerimizden yararlanmak ve en epoksi zemin fiyatları ile istediğiniz gibi kaliteli bir zemin için sizlerde bizimle birlikte çalışmalara hemen başlayabilir ve uygun bir çalışma sonrasında sizlerde istediğiniz gibi zemin sahibi olabilirsiniz.

AVANTAJLARI
Her türlü araç ve yaya trafiğine dayanımlı,
Kimyasal, Mekanik ve Fiziksel mukavemeti üst seviyede,
Beton plağının korozyona uğramasını önler, betonu korur,
Temizliği kolay, bakımı pratik,
Tozumasız çalışma ortamı oluşturur,
İstenildiğinde kaymazlık sağlar,
Geniş renk alternatifleri mevcuttur,
Ek yeri olmadığından uzun ömürlüdür,
Yapı kimyasalları ve zemin kaplama uygulamaları ile iştigal eden meslektaşlarımıza, yapı kimyasalları kullanan Mimarlarımıza, İnşaat Mühendislerimize ve Müteahhit firmalara epoksi kaplama poliüretan kaplama, epoksi boya, poliüretan boya, koruyucu görevi üstlenen isterlerse şeffaf (clear) yarı mat veya tam mat vernik ( Cover Yapı Kimyasalları) markası altında satışını yaptığımızı belirtmek isteriz.